Наука и техника

Все про нові продукти харчування в світі разом з журналом NEWFOOD

нові продукти харчування в світіНа сьогодні відчувається світова тенденція до змін: еволюціонують всі галузі виробництва та промисловості, надання послуг тощо. Змін торкнулася і agri-food галузь. Через зміни попит на сировину зменшується, тому підприємці agri-food галузі змушені йти в ногу з часом, погоджуватися на новий лад роботи. Ті, хто хоче сміливо заявити про себе, бути конкурентоспроможними не тільки на вітчизняному ринку, а й підкорювати світові ринки збуту, мають стати виробником готових інноваційних продуктів, а не йти за застарілими сценаріями ведення бізнесу (торгувати виключно сировиною).

Всі ці передумови сприяли появі електронного журналу про foodtech, який називається NEWFOOD та розповідає про нові продукти харчування в світі. Це онлайн медіа зацікавить не тільки ділових журналістів, а й буде корисним підприємцям та допитливим особам. У електронних публікаціях можна дізнатися про всі важливі тренди на світовому ринку, про досягнення конкурентів, що спеціалізуються на виробленні абсолютно нових цікавих продуктів.

NEWFOOD: як з’явилася ініціатива електронного медіа-ресурсу та хто його веде?

Редакція онлайн видання – люди, що здатні надихатися технологіями foodtech. В видавництві NEWFOOD працюють талановиті фахівці – журналісти, що мають досвід роботи у найкращих ЗМІ країни з діловим ухилом. В команді є не тільки кваліфіковані журналісти, а й експерти-аналітики, що вивчають різні ринки для забезпечення читачів актуальними та корисними даними. В публікаціях онлайн журналу NEWFOOD можна знайти:

  • інтерв’ю гравців ринку, що спеціалізуються на харчовій галузі;
  • інтерв’ю фахівців, які розробляють нові технології;
  • фічери про компанії, що стають локомотивом ринків та можуть похвалитися інноваційними харчовими розробками;
  • щотижневі дайджести з найцікавіших світових новин на тему «foodtech».

Онлайн журнал NEWFOOD допоможе читачам краще розуміти майбутні тенденції розвитку, бути наближеними до світових трендів (технології виробництва, доставки та інших сфер, що пов’язані з даною тематикою).

Журналісти електронного видавництва намагаються подавати корисні матеріали для любителів інновацій та для бізнесменів, які можуть почерпнути корисні поради для впровадження нових підходів до харчової промисловості. У статтях представлені цікаві новини про сучасне обладнання, що використовується для харчової промисловості майбутнього.

Для кого буде корисним онлайн журнал NEWFOOD?

Перш за все, інформація з електронного журналу NEWFOOD підійде для допитливих читачів, які бажають дізнатися про:

  • принципово нові продукти світового ринку харчової промисловості;
  • можливість поєднувати ультрасучасні технології зі старовинними рецептурами;
  • впровадження безвідходних технологій у виробництво продуктів харчування;
  • бажають познайомитися зі стартапами у foodtech.

Публікації NEWFOOD зацікавлять й самих виробників продуктів, бо дане онлайн медіа можна використовувати у власних інтересах. Користь електронний журнал для виробників продуктів може принести завдяки можливості через статті просувати свої продукти не тільки в межах однієї держави, а й за кордон (відбувається завдяки текстів англійською мовою). Виробники також можуть лобіювати власні інтереси та погляди на галузеве законодавство. Є можливість через журнал NEWFOOD стати амбасадором їжі майбутнього, підтверджуючи свою бездоганну репутацію серед інших виробників харчової промисловості.

Зиск від публікацій на електронних сторінках NEWFOOD отримують і виробники обладнання, що випускають свою продукцію для  вироблення сучасних продуктів харчування. Завдяки текстам з онлайн видання NEWFOOD виробники обладнання можуть отримати рекламу для цільової аудиторії. Кваліфіковані журналісти вміло прорекламують продукцію (обладнання) навіть, якщо тематика складна для сприйняття. В статтях журналісти зазначають не тільки користь обладнання, а й ефективність від його впровадження на виробництві харчової промисловості. Статті видаються не тільки українською, а й англійською мовами.