Люди

Українських школярів навчатимуть любити темношкірих і геїв

1Українських школярів учитимуть з повагою ставитися до людей з іншим кольором шкіри, з іншою сексуальною орієнтацією.

З наступного навчального року в українських школах введуть факультативний курс «Толерантність». Курс розробили фахівці програми розвитку ООН. У школах Харкова, Запоріжжя і Чернігова з успіхом пройшла його апробація.

Проте нововведення сприйняте в українському суспільстві… скажімо так, неоднозначно.

Курс розрахований на 40 годин. Уроки будуть у формі тренінгів і рольових ігор. Педагоги і психологи спеціально навчені для проведення цього курсу. Вони у формі гри вчитимуть дітей розуміти і приймати чужу культуру, релігію, звичаї, сексуальну орієнтацію.

Про це розповіла керівник проекту ООН «Створення безпечного середовища для молоді України» Оксана Гарнец.

Українські геї не проти самі стати наочним посібником для дітей.

Почувши про новий шкільний факультатив, керівник проекту «Гей-форум України» Святослав Шеремет, заявив, що відразу після Різдва виступить з офіційним проханням до Міносвіти дозволити гомосексуалістам виступати перед школярами:

«Я б зробив так: одну годину веде фахівець з питань толерантності, а на наступному уроці виступає або темношкірий, або єврей, або гей. Я б свій перший урок провів у школі, в якій сам вчився – у Львові».

Християни Мелітополя вже виступили проти. Вони мають намір не допустити гей-освіти в учбових закладах. Єпископ Володимир Токарев від імені християн звернувся з офіційним листом до міністра освіти і науки Івана Вакарчука.

У заяві вони висловили стурбованість введенням у шкільну програму курсу толерантності, де українських школярів обіцяють навчити любити темношкірих і геїв.

У заяві мовиться:
«Мета цього курсу – навчити українську молодь толерантності: етнічній, соціальній, культурній, політичній. Це зрозуміло.
Але чому наших дітей учитимуть поважати гріх розпусти, якою є гомосексуалізм?!
Цей гріховний спосіб життя, до речі, взагалі не властивий українському суспільству. Нас, християн, така перспектива обурює.
Ми не дозволимо сексуальним розпусникам і педофілам впливати на моральне виховання наших українських хлопців і дівчат».

Також у листі єпископ просить пана Вакарчука надати вичерпну інформацію щодо курсу «Створення безпечного середовища для молоді України» і участі сексменшин у проведенні уроків толерантності серед дітей загальноосвітніх учбових закладів.

ООНівський курс розкритикував керівник руху «Любов проти гомосексуалізму» Руслан Кухарчук:

«Тут ця поважана організація змішала грішне з праведним. Одна справа – поважати людей з іншими природними ознаками – чорношкірих і так далі.
Але геями не народжуються, ними стають. Гомосексуалізм – збочення. Навіщо учити школярів толерантно ставитися до збоченців?
Ми закликатимемо батьків не пускати дітей на такі уроки».