Финансы

Строкові депозити в Universal Bank: захист Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Строкові депозити в Universal BankСучасний ритм життя та прогрес у сфері діджитал технологій дозволяє наразі підвищити рівень та безпеку сфери обслуговування у фінансових закладах. Наразі прекрасний сервіс забезпечує українцям Universal Bank, що дозволяє, не виходячи з дому, оформити депозит за допомогою чат-ботів в популярних месенджерах Viber (@Universalbank­bot) чи Telegram (@UniversalBank­_Bot). За самостійне оформлення строкового депозиту клієнту банк дарує додатковий відсоток до ставки.

Як відкривається строковий депозитний рахунок в Universal Bank?

Для того, щоб клієнт банківської установи відкрив депозитний рахунок, достатньо зайти на офіційний сайт Universal Bank та заповнити заяву-підтвердження розміщення депозиту фізичної особи та безготівкового перерахування коштів з поточного рахунку Клієнта, що вже існує у Банку. АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Заяву-підтвердження можна заповнити у відділенні банку чи скористуватися у своєму смартфоні чат-ботом для дистанційного та швидкого обслуговування.

Умови оформлення строкових депозитів та вигоди

Тарифи строкових депозитів зазначені на офіційній сторінці Universal Bank. Його найчастіше оформлюють на 2 місяці, користуючись депозитом «Зростаючий». Згідно з умовами договору за перші 20 днів дії депозитного рахунку, клієнт може розраховувати на 6% річних, наступні 20 днів ставка по договору збільшується до 7%, останні 20 днів ставка також зростає ще на 1%.

Клієнт Universal Bank може впевнитися в вигоді оформленні строкового депозиту завдяки найкращим умовам:

  • Строковий депозит оформлюється на 2 місяці;
  • Зростання ставки кожні 20 днів;
  • Різні мінімальні суми для відкриття депозитного строкового рахунку: 5 тисяч гривень (при відкритті у відділенні) чи 1 тисячу гривень (при використанні чат-боту);
  • Є можливість капіталізації відсотка;
  • Відсутня можливість поповнювати вже відкритий депозит;
  • Можливість у разі необхідності дострокового розірвання договору.

Якщо клієнт погоджується достроково закрити депозитний рахунок, банк Universal Bank протягом перших 20-ти днів (першого періоду) перераховує ставку 0,00001% річних.

Другий період розірвання строкового депозиту (наступні 20 днів), дозволяє отримати повний відсоток за перші 20 днів дії рахунку, а за другий період перераховується ставка 0,00001%.

Такий самий принцип і для третього періоду, коли повна річна ставка виплачується за перші 40 днів (за 2 періоди), а за третій повертається 0,00001% річних.

Вигода є у клієнтів Universal Bank, бо вони отримують за дію строкового депозиту додатковий дохід, який перераховується на поточний рахунок у вигляді щомісячної виплати відсоткових зобов’язань Банку.

Також на офіційному сайті Universal Bank можна ознайомитися з умовами відкриття строкового депозиту «Святковий», який відкривається на довший період (4,5 місяців). Цей період розбивається на 3 частини, кожна з яких – 45 днів. За перший термін дії депозиту «Святковий», клієнту перераховується 7% річних, наступні 2 періоди дозволяють збільшити річну ставку на 1% від попереднього (відповідно 8% та 9%).

Universal Bank пропонує також можливість заробляти більше завдяки відкриттю строкових депозитів з можливістю поповнення у різних валютах: в національній (гривня), в доларах США чи у євро.